"KIERUNEK: BIBLIOTEKA"

Miło nam poinformować, iż Biblioteka w Węglińcu zakwalifikowała się do konkursu "Kierunek: BIBLIOTEKA" organizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego „Odblokuj” realizowanego na zlecenie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, która wymagana jest przez Organizatorów konkursu. Ankieta pomoże zebrać informacje przydatne w pracy nad nowymi oznakowaniami naszej Biblioteki. Państwa opinie i pomysły pomogą nam wczuć się w to, jak najlepiej dopasować pomysły na oznakowanie Biblioteki do potrzeb mieszkańców. Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje ok. 10 minut. Termin wypełniania upływa 14 lipca 2014 r.

Ankieta znajduje się pod adresem: