Biwak letni 2022!

WESTERN CAMP – ENERGYLANDIA – ZATOR

26 czerwiec – 3 lipiec 2022 r.

Warunki pobytu:
Noclegi w komfortowo wyposażonych 4-6 osobowych, klimatyzowanych „Domkach szeryfa”
Wycieczki do Energylandii, Parku dinozaurów i kompleksy basenowe – dodatkowe koszty
W cenie pobytu korzystanie z bogatej infrastruktury Western Camp (place zabaw, boiska,
letnie kino leżakowe
Więcej informacji oraz zdjęcia i opisy na stronie WWW.westerncamp.pl
Koszt tygodniowego pobytu dziecka – ze śniadaniem i obiadem lub obiadokolacją – 1.150 zł
Koszt wycieczki do Energylandii na dzień dzisiejszy:
- dzieci do 140 cm wzrostu – 99 zł
- dzieci powyżej 140 cm wzrostu – 149 zł
- wyjazd na basen do Chrzanowa – 20 zł
MGOK zapewnia opiekę, transport do Western Camp oraz na miejscu na ewentualne inne
atrakcje oraz ubezpieczenie NW.
Ilość miejsc ograniczona do 45 dzieci z terenu Gminy Węgliniec.
Istnieje możliwość ratalnego dokonywania wpłat np. co miesiąc.
Istnieje również możliwość wniesienia częściowej opłaty bonem turystycznym, na zasadzie
przedpłaty dokonanej do marca 2022 r. (termin ważności bonów).
Zapisy rozpoczynamy od 11 października 2021 r. u Instruktorów MGOK.
Dokonując zapisu dziecka na biwak należy wpłacić 100 zł zadatku. W razie rezygnacji po
dniu 31 marca 2022 r. zadatek nie podlega zwrotowi.