Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Propozycje nowych zajęć w MGOK w Węglińcu

               Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Węglińcu chciałby poszerzyć swoją ofertę dla mieszkańców Gminy o zajęcia teatralne dla młodzieży i dorosłych oraz zajęcia fitness. Zajęcia teatralne odbywałyby się w godzinach popołudniowych w Węglinieckim Centrum Kultury.

Natomiast zajęcia fitness mogłyby się odbywać w Domu Kultury w Czerwonej Wodzie, WCK i Domu Kultury w Starym Węglińcu. Zajęcia trwałyby godzinę koszt tylko 7 zł za godzinę. Wstępne propozycje dni zajęć to poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek. Natomiast zajęcia teatralne byłyby bezpłatne. Mamy już wstępne ustalenia z instruktorem teatralnym i instruktorem fitness. Teraz tylko chcielibyśmy się dowiedzieć czy byłyby chętne osoby na takie zajęcia. Wobec powyższego chęć udziału w wymienionych zajęciach proszę zgłaszać:

1. Dyrektorowi MGOK tel. 603 569 994 i 75 723 6229 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Instruktorowi WCK tel. 725 786 240 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.