Podziękowania za 29. Finał WOŚP!

146294925 718915158778169 5766110579888650673 o
               Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Węglińcu składa bardzo serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie 29 Finału WOŚP  w Węglińcu. Niezmiernie cieszy fakt, że tak wielu ludzi w Gminie Węgliniec ma otwarte i przepełnione życzliwością serca. Z pewnością nie jestem w stanie wymienić tutaj wszystkich, ale szczególnie pragnę podziękować:
1. Na pierwszym miejscu wszystkim ludziom dobrej woli, którzy swoimi datkami zapełniali puszki oraz wylicytowali przedmioty na wystawionych aukcjach!!!
2. Pani Katarzynie Masina - Szefowej Sztabu WOŚP, dla której był to chrzest bojowy, a z którego dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności wyszła zwycięsko.
3. Pracownikom MGOK: Paniom: Krystynie Kaśków, Jolancie Gołębskiej, Bernardzie Burzyńskiej, Katarzynie Więcek, Katarzynie Filar, Annie Sarnakowskiej-Polak, Halinie Maćków, Jadwidze Kuternozińskiej, Elżbiecie Grabowskiej, Panom: Cyrylowi Wąsowiczowi i Krzysztofowi Magdzie.
4. Wolontariuszom, którzy pomimo mrozu spisali się kapitalnie: Oliwii Łukaszewskiej, Aleksandrze Pałydze, Zosi Więcek, Marysi Więcek, Magdalenie Filar, Dominice Pawlak, Julii Maciejewskiej, Hubertowi Żerkowskiemu, Jakubowi Pająkowi, Kamilowi Adamkowi, Lenartowi Rosińskiemu, Piotrowi Bajorkowi.
5. Sponsorom: Stacji Kontroli Pojazdów "Mierzej" w Węglińcu, Panu Włodzimierzowi Filipcow, Pani Małgorzacie Fink, P.H.U. Dariusz Wojtków Warsztat Mechaniczny w Pokrzywniku, MGKS "Górnik" w Węglińcu, Salon kosmetyczny " Sawi-Mani" , Pani Katarzynie Więcek, Pani Edycie Petrunio, Pani Magdalenie Wrońskiej, Panu Leszkowi Hawrotowi.
6. Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu.
7. Urzędowi Gminy i Miasta Węgliniec.
8. Pani Monice Gołąb i Panu Mirosławowi Matuszewskiemu.
9. Pani Jagodzie i Krzysztofowi Kołodziejczakom.
10. Pani Sylwii Salas.
11. Pani Katarzynie Papli.
12. Panu Krzysztofowi Polewskiemu i Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Węglinieckiej.
13. Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. M Krasickiej w Węglińcu.
14. Radzie Rodziców Przedszkola Publicznego im św. Mikołaja w Węglińcu.
15. Wszystkim Paniom, które upiekły te przepyszne ciasta!!!
16. Pani Eleonorze Hacia właścicielce sklepu Lewiatan w Węglińcu.
17. Pani Marzenie Kwiecień i Łukaszowi Siemaszko - sklep LUKMAR w Czerwonej Wodzie.
18. Łagowskiemu Obiektowi Sportowemu i OSP w Trójcy za użyczenie nagrzewnic.