Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty kulinarne

Od listopada w Domu Kultury w Ruszowie realizowany jest projekt „Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem”, który finansowany jest przez firmę Danone Sp. z o.o. Główne założenia projektu, to działania polegające na dożywianiu dzieci, które tego potrzebują.

            Jednym z działań zaplanowanych podczas realizacji projektu są warsztaty kulinarne prowadzone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich, babcie, czy też rodziców, podczas których dzieci nauczą się przygotowywać potrawy zdrowe, a jednocześnie niezbyt kosztowne. Na początek kursanci zadecydowali, że nauczą się przygotowywać naleśniki. Okazało się, że dla dzieciaków ta sztuka kulinarna nie jest trudna, bo naleśniki były smaczne i nawet udało się je usmażyć w prawidłowym kształcie. Następnie zaczęło się wspólne biesiadowanie, podczas którego z wielkim przejęciem dzieci opowiadały o wrażeniach, jakie towarzyszyły przygotowaniu tak wyszukanego podwieczorku.

  • IMG_9215 (Medium)
  • IMG_9205 (Medium)
  • IMG_9207 (Medium)
  • IMG_9201 (Medium)