Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podziękowania (2)

W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, 
że to, co do nas wraca 
jest zawsze lepsze od tego, co dajemy. 
Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną 
niż nasze działanie.

- Orison Swett Marden

PODZIĘKOWANIA

Bogdan Walczak – Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Węglińcu składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania ferii zimowych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Węgliniec.

W pierwszym rzędzie pragnę podziękować moim wspaniałym Pracownikom za zaangażowanie, pomysły, odpowiedzialność, budowanie ciepłej i radosnej atmosfery na zajęciach i wyjazdach z dziećmi, Paniom: Katarzynie Więcek, Jadwidze Kuternozińskiej, Małgorzacie Fink, Katarzynie Filar, Jolancie Gołębskiej, Urszuli Hajdzie, Milenie Gajewskiej, Elżbiecie Grabowskiej i Halinie Maćków.

Niezmiernie gorąco dziękuję Sponsorom i Rodzicom (szczególnie z Ruszowa): Nadleśnictwu Węgliniec, Państwu Małgorzacie i Maciejowi Kozakom, Panu Łukaszowi Kocotowi, Panu Dawidowi Szymczakowi, Właścicielom sklepu Lewiatan w Węglińcu, Firmie przewozowej Pana Krzysztofa Chromy i Firmie BUSIKI, Panu Mirosławowi Celuchowi – Dyrektorowi CRT Radomierzyce, Paniom: Edycie Petrunio, Katarzynie Masina, Agnieszce Szymanek, Annie Sobolewskiej, Małgorzacie Jurczak i Halinie Halik To dzięki ich, hojności i życzliwości udało się zorganizować bogaty i ciekawy program ferii.

Dziękuję Panu Burmistrzowi Mariuszowi Wieczorkowi, iż w nawale swoich obowiązków znalazł czas, aby choć na chwilę odwiedzić dzieci i ucieszyć je podarowanymi słodkościami.

Dzięki Wam Szanowni Państwo i Drodzy Przyjaciele NIE MOŻNA stracić wiary w Ludzi!!!

 

DZIĘKUJĘ!