Mikołajki w Czerwonej Wodzie

Dzieci w Czerwonej Wodzie są bardzo grzeczne, dlatego Św. Mikołaj w tym roku został u nas na 2 dni. Pierwszego dnia był w kościele a drugiego przyjechał wraz ze swoimi śnieżynkami do Domu Kultury. Na spotkanie przyszło bardzo dużo dzieci z rodzicami z Czerwonej Wody i okolic. Dzieci bardzo na niego czekały. Jako pierwsza wystąpiła grupa teatralna "Pirat" z Ruszowa, która zaprezentowała publiczności przedstawienie o Panu Krawcu Niteczce. Przedstawienie bardzo się spodobało i otrzymali gromkie brawa. Chwilę po tym nadszedł Święty Mikołaj, który tańcował wraz z dziećmi przy dźwiękach świątecznej muzyki. Po udanej zabawie rozdawał dzieciom upominki. Dzieci mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym Świętym gościem. Spotkanie można było sobie umilić przy kawie, herbacie i domowym cieście a także kupić świąteczny stroik- pozyskane pieniądze przeznaczamy na funkcjonowanie świetlicy wiejskiej.

Dziękujemy Paniom które upiekły ciasta do kawiarenki, i Państwu przy organizacji mikołajek:

Pani M. Wyspińskiej, A. Tłuszcz, G. Koniarz, D. Sawickiej, J. Jonas, A. Pawluk, J. Błauciak, M. Nadolnemu, M. Medyńskiemu za obsługę sprzętu i śnieżynkom

Spotkanie nie odbyło by się gdyby nie hojność sponsorów:

Szanownych Państwa:

Wojciech i Tomasz Tłuszcz, Gabriela i Jan Kołodziej, Daniel Lenczewski, Wiesława Kramarzewska, Krzysztof Chroma, Maciej Miłek, Łukasz Maćków, Łukasz Siemaszko.

Grupie Teatralnej "Pirat" z Ruszowa za okazaną serdeczność, życzliwość i wsparcie w przygotowaniu spotkania ze Świętym Mikołajem.