Jesienne zajęcia w Bibliotece w Czerwonej Wodzie

Do Biblioteki Publicznej w Czerwonej Wodzie wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej przyszła jesień. Dzieci przyniosły dary jesieni: kasztany, żołędzie, kolorowe liście, warzywa i owoce. Śpiewaliśmy piosenki o jesieni. Zerówiacy prezentowali też wiersze nauczone w szkole. Z przyniesionych warzyw wykonały piękne grzybki oraz jeże z których powstała makieta lasu. Uczniowie klasy drugiej zrobili pyszną sałatkę owocową, która wszyscy ze smakiem zjedliśmy. Na koniec nie mogło zabraknąć jesiennych ludzików z kasztanów i żołędzi.

• IMG_2047 Large
  • IMG2018102