Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zbliża się Mikołaj - Grupa teatralna "Pirat" proponuje

SZANOWNI PAŃSTWO!
W 2018 roku proponujemy Państwu spektakl z serii bajek klasycznych Kornela Makuszyńskiego „O tym, jak krawiec pan Niteczka został królem”.
 Od najmłodszych lat kultura i sztuka winny w życiu dziecka zajmować ważne miejsce. Koncerty, spektakle teatralne, widowiska itp. to doskonałe narzędzia do rozwijania wrażliwości,
wychowania, kształtowania gustu i estetyki. Oprócz tego jest to doskonały sposób na zabawęi integrację. Uważamy, iż obowiązkiem rodziców i wychowawców jest dokładanie wszelkich starań, aby zapewnić dzieciom dostęp do tego typu wydarzeń.
Nasze przedstawienia spełniają wszystkie te zadania, dlatego też pragniemy się Wam przedstawić.
Grupa teatralna „Pirat” składa się z 20 pasjonatów teatralnych działających przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Węglińcu, Bibliotece Publicznej w Ruszowie. Działa od 7 lat grając dla dzieci i dorosłych w różnych warunkach lokalowych, w szkołach, domach kultury, dowolnych salach –  u siebie lub na wyjeździe - z okazji Mikołajek, Dnia Babci i Dziadka, Dnia Dziecka, Wigilii zakładowej, itp.
   W 2018 roku proponujemy Państwu spektakl z serii bajek klasycznych Kornela Makuszyńskiego „O tym, jak krawiec pan Niteczka został królem”.
   Gdyby Państwo zdecydowali się na skorzystanie z oferty, to mamy 3 propozycje:
1.      przedstawienie u Państwa
2.      przedstawienie u nas w Domu Kultury w Ruszowie
3.  wycieczka do nas zawierająca: przedstawienie teatralne, warsztaty tematyczne i posiłek regionalny (pierogi, naleśniki lub tp.) ok. 3- 4 godz.
   Koszt przedstawienia jest niewielki.
   Uzyskane fundusze są w całości przeznaczone na dalszy rozwój grupy (dekoracje, stroje, rekwizyty, przejazdy) i przygotowywanie kolejnych przedstawień ku uciesze naszych milusińskich.
   Osoba do kontaktu: Jadwiga Kuternozińska, starszy bibliotekarz Biblioteki Publicznej w Ruszowie – tel.  784 118 188.
Istnieje możliwość wystawienia rachunku na poniesione koszty.
                                                               Pozdrawiamy ciepło i serdecznie.
  • DSC_6957
  • DSC_6965
  • DSC_6973 1
  • DSC_6973
  • DSC_6961
  • Niteczka Luba 1