Lekcje gry na gitarze w Węglinieckim Centrum Kultury

Szanowni Państwo!

Istnieje możliwość zorganizowania w Węglinieckim Centrum Kultury lekcji nauki gry na gitarze prowadzonych przez mgr Krzysztofa Starzyńskiego – nauczyciela Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Lekcje mogłyby się odbywać w każdy wtorek już od godzin rannych do godz. 19.45.

Koszt nauki 200 zł miesięcznie czyli 4 godz. po 45 min.

Oferta jest kierowana dla dzieci w wieku od 6 lat oraz młodzieży i dorosłych.

Zapisy w Węglinieckim Centrum Kultury – Plac Wolności 1, mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 75 723 62 29 i 603 569 994.

Po ewentualnym stworzeniu grupy uczniów zostanie zorganizowane spotkanie z nauczycielem celem omówienia szczegółowych zasad prowadzenia kształcenia muzycznego.

Serdecznie zapraszam

Bogdan Walczak