Węglińczanie na koncercie Bodo-Show w Bolesławcu

6 października 2018 r. 48-osobowa grupa mieszkańców Gminy Węgliniec miała możliwość uczestnictwa w doskonałym koncercie „Bodo-Show” przygotowanym przez znakomitych instrumentalistów, tancerzy i wokalistów Sceny Kamienica, który odbył się w Teatrze Starym w Bolesławcu. Obecni na koncercie przeżyli wspomnień czar przypominając sobie i wspólnie śpiewając niezapomniane przeboje Eugeniusza Bodo: „Zimny drań” czy też „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Był to bardzo mile spędzony wieczór, który w opinii uczestników miał tylko jedną wadę – za wcześnie się skończył.

Wyjazd na koncert został zorganizowany i dofinansowany przez Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Węglińcu.

• IMG_20181006_181747_resized_20181008_011726919