Noc Bibliotek w Czerwonej Wodzie

W piątkowy wieczór 8.06.18r w Bibliotece Publicznej w Czerwonej Wodzie odbyła się ogólnopolska akcja "Noc Bibliotek" .

Wzięło w niej udział ok 50 dzieci i młodzieży nie tylko z naszej miejscowości ale też z Godzieszowa i Węglińca. W programie było wiele atrakcji m.in. gry i zabawy na świeżym powietrzu, konkursy, rysowanie kredą ulubionych zwierzątek. Punktem kulminacyjnym programu był występ klauna, który zabawiał dzieci. W trakcie spotkania dzieci i młodzież miały również przewidziany poczęstunek m.in. grill, desery, domowe wypieki, popcorn i inne słodkości.

Po bardzo udanej zabawie i miło spędzonym czasie w Bibliotece został wyświetlony film.Serdeczne podziękowania dla rodziców oraz młodzieży za pomoc w przygotowaniu "Nocy Bibliotek".

Organizatorami imprezy były pracownice MGOK:

Bibliotekarz: Halina Maćków

Instruktor: Elżbieta Grabowska