Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Kobiet w WCK

         9 marca mieszkanki Węglińca przybyły na uroczystość Święta Kobiet do Węglinieckiego Centrum Kultury, gdzie przygotowany został dla nich bardzo ciekawy program. Spotkanie rozpoczął dyrektor Miejsko –Gminnego Ośrodka Kultury p. Bogdan Walczak, składając wszystkim Paniom najlepsze życzenia. Moc serdeczności wraz z koszem szampanów popłynęła w kierunku Pań również ze strony Pana Stanisława Mikołajczyka- Burmistrza Gminy i Miasta Węgliniec oraz Wicestarosty Pana Mariusza Wieczorka, który każdą z Pań obdarował tulipanem. Po rozdaniu lampek z szampanem wszyscy Panowie odśpiewali Paniom głośne sto lat po czym nadszedł czas na część artystyczną. Na początek z prelekcją na temat swojej twórczości wystąpił pisarz Pan Kazimierz Kiljan, po nim zaprezentowała się Pani Helena Szostak z wesołą monodramą o kobiecie.

Oprawę muzyczną połączoną z nauką tańców greckich zapewniła grupa Duo Mythos, która melodyjnymi utworami zachęciła panie do wspólnego biesiadowania.

W trakcie spotkania można było kupić kosmetyki i biżuterię od konsultantek firmy AVON, miłośniczki powieści mogły nabyć książki pana Kazimierza Kiljana, a także skorzystać z mini zabiegów upiększających takich jak manicure czy makijaż. konkursie. Kolejną atrakcją był poczęstunek przygotowany przez pracowników WCK. Panie kosztowały sałatek, pysznych ciast (za które darczyńcom serdecznie dziękujemy), wymieniając się uwagami i przepisami.

           Dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie oraz miłą atmosferę.

  • Dzie Kobiet 13  Large
  • Dzie Kobiet 10  Large
  • Dzie Kobiet Large
  • Dzie Kobiet 2  Large